12 Aylık iPTV Sadece 250 ₺ & 2000 Kanal - 10000 Dizi ve Film Tıkla Satın Al
iptv
iptv
-->

Lig TV Artık Yeni Adıyla Beinsports

Lig TV Artık Yeni Adıyla Beinsports 

Spor dallarından en çok takip edilen futboldur. İzleyiciler canlı maçları görüntü kalitesi yüksek, HD kalitede, seslerin anlaşılabilir şekilde izlemeyi istemektedir. Kullanıcıların bu beklentilerini ise spor kanalları karşılamaktadır. Birçok spor dallarında yayınlar yapmaktadır. Sadece canlı maç değil maç analizi, önemli isimlerin yorumları, maç kesitleri, maçlarda önemli anlar tekrar olarak izlenebilir. Teknolojinin gelişimi ile birlikte maçlar kaydedilebiliyor ve futbol severler bu maçları sonradan izleyebilme fırsatı yakalamaktadır. Maçlar artık eskisi gibi sadece televizyondan değil farklı birçok cihazdan takip edilebilmektedir. Telefon, tablet gibi cihazlarda da maçlar kolaylıkla takip edilmektedir. Katar’da 2001 yılında kurulan Lig TV daha sonra Digiturk tarafından satın alınmıştır. Lig tv bir spor kanalıdır ve canlı maç izle, spor etkinlikleri, maç analizleri bulunmaktadır.


Lig TV Neden beIN Sports Olarak Değişti?


Lig TV 2001 yılında kurulmuştur. Global bir medya kuruluşu dâhilinde Katar’da kurulan kanal 2017 yılında Digiturk tarafından satın alınmıştır. Sonrasında bu değişiklikle birlikte kanalın yapısında farklılıklar olmuştur. Bu farklılık önce isimde meydana gelmiştir. Lig TV yeni ismiyle beIN Sports olarak değişmiştir. Sadece Lig tv’nin değil birçok kanalın isminde değişikliğe gidilmiştir. Bu isim değişikliğinin tam tarihi ise 13 Ocak 2017’dir. Lig tv ile birlikte dört kanalda beIN Sports bünyesine girmiştir.

BeIN Sports sadece ülkemizdeki takımların maçlarını değil dünyada yapılan uluslararası maçları da göstermektedir. Canlı maç izle, maç yorumları, maçlarda önemli anların tekrarlarını bu kanallarda bulmak mümkündür. Aynı zamanda farklı mobil cihazlarda da izlenilmektedir. Futbol severler nerede olursa anında maçlara ulaşabilmekte ve kaliteli görüntü ile maçların önemli anlarını yakalayabilmektedir. BeIN Sports’da Avrupa ligi, şampiyonluk maçları, Amerika Major League, Copa Libertadores, Fransa League 1, İspanya ve İtalya liglerini de izlemek mümkündür. Sporseverlerin en çok tercih ettiği kanallardan biri haline gelen beIN Sports kullanıcıların beklentilerini karşılamakta ve rahatlıkla canlı maç izleme, yorumlama imkanı sağlamaktadır. Sadece ülkemizdeki maçlar değil farklı ülkeden birçok liglerde yayınlanmaktadır. Böylece farklı oynama strateji fikirleri, maç performansları karşılaştırma ortamı yakalanmış olur.