12 Aylık iPTV Sadece 250 ₺ & 2000 Kanal - 10000 Dizi ve Film Tıkla Satın Al
iptv
iptv
-->

IOS Canlı Maç Yayınları (iPhone)

IOS Canlı Maç Yayınları

Teknolojinin gelişimi ile birlikte canlı maçlar sadece televizyonda değil internet sayesinde birçok farklı yollarla yayınlanmaktadır. Ayrıca televizyon belli bir zaman diliminde ekran karşısında olmayı gerektirir. Günümüzde mobilde de canlı maçlar, maç kesitleri, maç analizleri yapılmaktadır. İstenilen zamanda maç tekrarları da izlenebilmektedir. Bu olanaklar sporseverlerin ilgisini çekmektedir. Mobil işletim sistemlerine uygun olan uygulamaları bulmak kimi zaman zor olsa da maç severler kullandıkları platformları birbirine tavsiye ederek bir topluluk oluşturabiliyor.

Spor kanalları ya da spor uygulamaları canlı maç yayınlarının yanı sıra birçok kategoride kullanıcılarına hizmet vermektedir. Hem ulusal hem de ülkede bulunan takımların maçlarını yayınlamakta, spor analizlerini, yorumlarını, spor etkinleri ile ilgili yayınlar yaparak izleyici bilgilendirmektedir. Canlı maçları kaçıran izleyiciler farklı uygulamalardan maçın tekrarını uygun zaman diliminde bakabilir. Mobil uygulamalarda bu özelliği kullanmak oldukça yaygındır ve APK adı verilen bir sürümü çıkarmıştır. Kullanıcı istediği zaman, izlemek istediği ya da kaçırdığı maçı izleyebilmektedir.İOS’ta IPTV Nasıl İzlenir? 

PTV ne işe yarar? İOS kullanıcılarının ücretli kanalları ya da yayınlara erişebilmek için kullandıkları bir uygulamadır. IPTV’yi kullanabilmek için öncelikle IPTV Player yüklenmesi gerekiyor. Aksi halde hemen çalışmayacaktır. Yüklerken tüm kanallar birlikte gelmiyor. İzlemek istenilen kanallar tek tek seçilmelidir. Sadece ücretsiz şekilde canlı maç izleme sistemi değildir, dizi ya da film de izlenebilir. 

IPTV yüklendikten sonra izlemek istenilen maçlar kaçırılıyorsa sonra takip edilebilir. Kayıt yapılabilir, kesitler alınabilir. Böylece maç analizi yapılmasına da olanak tanınır.

GSE Smart IPTV

Bu uygulama ile canlı yayınları kesintisiz şekilde izlemek mümkündür. Sürekli reklam çıkmadığı için canlı maçlar rahatlıkla izlenebiliyor ve bölünmüyor. Kullanıcıya dil seçeneği sunduğu için kolaylık sağlıyor. Ebeveyn kontrolü olduğu için kanalları şifrelemek mümkündür. Farklı temalar sayesinde uygulama görselleri kişiselleştirilebilmektedir. IPTV Smartes Uygulamayı yüklerken kanalları kullanıcıların seçmesi gerekmektedir. Böylece tamamen kişisel kanallar bulunmakta ve istenilen canlı maçlar izlenebilmektedir. Ayrıca maçlar kaydedilebilir ya da sonradan tekrar izlenebilir. Sadece canlı maç kanalları bulunmamakta, TV kanallarını da yükleyerek ücretsiz şekilde izlenebilmektedir. Maçları ya da dizileri izlenirken akışı kesen reklamlar yer almamaktadır.