12 Aylık iPTV Sadece 250 ₺ & 2000 Kanal - 10000 Dizi ve Film Tıkla Satın Al
iptv
iptv
-->

En İyi Maç İzleme Siteleri

En İyi Maç İzleme Siteleri

Dünyada ve Türkiye’de en çok ilgi duyulan takip edilen spor dalı futboldur. Farklı çok büyük takımlar olması, müsabakaların olması durumunda takım tutan kişiler heyecanla canlı maç izlemek için saatler saymaktadır. Son zamanlarda kaçak yayın sorunu ile mücadele arttığından hemen hızlı bir şekilde ücretsiz canlı maç izle siteleri bulunmamaktadır. Ancak müsabakaların başlama zamanları yaklaştığında ya da sporlarla ilgili yayın yapan kanalları ücretsiz şekilde yayına açan siteler vardır. En iyi maç izleme siteleri genellikle ücretsiz ve sürekli yayın yaparlar. Bu kanalları aktif izlemek için öncelikle geçerli şifre bulmak ve aktifleştirmek gerekebilir. O yüzden hızlı bir araştırma yapmak gerekir. En fazla şifre veren mecralar genellikle sosyal medyadır. Twitter üzerinden Kralbozguncu en fazla ücretsiz canlı maç izleme linki verenlerdendir. Ancak yasal olmadığı için her zaman paylaşamamaktadır. Bu yüzden maçların başlamasına yakın şifre vermektedir.


Ücretsiz en iyi maç izleme sitelerine iki örnek verilebilir. beIN Sports ve beIN Connect’tur. beIN Sposrts için frekans gerekmektedir. Genellikle iki kanalda da canlı maç yayınları, lig özetleri, maç analizleri ve önemli yorumlar, spor etkinlikleri takip edilebilmektedir.

BeIN Sports Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

BeIN Sports’un ücretsiz yayın yapan haber kanalı vardır. Bunun için çanak antenden frekans ayarlamak gerekmektedir. Turksat 4A olarak öncelikle ayarları değiştirilmelidir. Bunun için “Kurulum Ayarları” seçeneklerine tıklayıp Turksat 4A seçilmelidir. Frekans kısmı: 12379; Polarizasyon bölümüne “Horizontal Yatay” seçeneğini girin. Sembol kısmına 3000 yazın. FEC otomatik açılacaktır. Olmadıysa 3/3 seçeneğini deneyebilirsiniz.

BeIN Sports sadece televizyon üzerinden yayın yapmamaktadır. Sosyal medya üzerinden de takip ederek maçlarla, spor etkinlikleri ile ilgili haberlere ücretsiz ulaşabilirsiniz. Maçların geniş özeti ve maç analizlerine ulaşmanız mümkündür. Youtube üzerinden de canlı olarak takip edebilirsiniz.

BeIN Connect’te Nasıl Üye Olunur?

BeIN Connect birçok cihazla uyumlu çalışan çok düşük fiyatlarla hizmet sunmaktadır. En iyi canlı maç izleme sitelerinden biridir. İster telefonla ister tablette canlı maç izleyebilirsiniz. DigiturkPlay sitesini açın ve Süperlig kısmında yer alan “Hemen Satın Al” kısmına tıklayın. Takip ettiğiniz takımı seçerek bir sezon boyunca ücretsiz canlı maç izleyebilirsiniz. Sonrasında “Devam Et” ve “Ödeme” kısımlarını doldurun. Takip ettiğiniz takımın maçlarını sezon boyunca bir ayda 30 TL’ye izleyebilirsiniz. Maçların görüntü kalitesi oldukça yüksektir.